Каталог техніки Залишити заявку

Компанія FIORI Group була заснована в 1942 році в Італії. Засновник компанії – Фіораванте Малавольта. Метою заснування стала ідея проектування та виробництва будівельної техніки з використанням компонентів, характерних для транспортних засобів.

Ексклюзивний представник в Україні

Після Другої світової війни Італія потребувала відновлення. Компанія FIORI почала виготовляти вантажівки, модифікуючи старі транспортні засоби американської армії. Через 10 років компанія почала виготовляти перші самоскиди ємністю 2,5 м3, які були оснащені сидінням оператора, з можливістю обертання на 180°. І вже в 1965 році була створена оригінальна техніка, яка була здатна одночасно виробляти, перевозити та заливати бетон - автобетонозмішувач з самозавантаженням. Протягом наступних 50 років компанією FIORI Group було розроблено та вироблено багато спецтехніки та їх модифікацій. Було впроваджено інноваційні технології та оптимізовано виробничі процеси. На сьогоднішній день штаб-квартира FIORI Group знаходиться у Фіналі-Емілії в Італії. Компанія проектує, розробляє та виробляє вантажні будівельні автомобілі та позашляхові транспортні засоби для виробництва бетону. Щодня тисячі кубометрів бетону у світі змішуються та перевозяться за допомогою техніки компанії FIORI. Бетон розливається на різних будівельних майданчиках, використовується в фундаментах, бетонних виробах, промислових та житлових будинках, міських структурах, залізницях, вулицях, мостах, каналах та інших виробництвах.

Популярні моделі будівельної техніки FIORI автобетонозмішувачі з переднім завантаженням автобетонозмішувачі з заднім завантаженням самоскиди В нас представлені всі разновиди техніки Fiori за ціною доступною представникам малого та среднього бізнесу. Моделі є в наявності або доставляються під замовлення. Крім цього, каталог магазину постійно оновлюється за рахунок розширення виробничої серії бренду. Асортимент компанії доповнюється найефективнішими рішеннями під кожного замовника для виготовлення та транспортування бетону на місці, зменшуючи енерговитрати та вплив на навколишнє середовище.

З питань придбання нової спецтехніки Fiori звертайтеся до наших консультантів по телефону +38 (097) 222-93-88

Зв’язатись з менеджером
Ще одна перемога! АЛЕАНДА отримала офіційне дилерство MADROG! Ще одна перемога! АЛЕАНДА отримала офіційне дилерство MADROG!

АЛЕАНДА отримала офіційне дилерство MADROG. Польский виробник обладнання для ремонту (обслуговування) доріг. Основним напрямком виробництва є обладнання для ямкового ремонту, гудронатори, системи для розкидування піску, укладальник узбіч, установка для обробки поверхні доріг та інше. Дороги України будуть у повному порядку з обладнанням MADROG.

Поставки до росії спецтехніки CASE Construction призупинені! Поставки до росії спецтехніки CASE Construction призупинені!

Поставки до росії спецтехніки CASE Construction призупинені! “CNH Industrial рішуче засуджує будь-які акти не спровокованого насильства та агресії, а особливо нинішню війну в Україні, яка має руйнівний вплив на таку кількість людей, включаючи багатьох наших співробітників і дилерів. Компанія призупинила всі поставки в Росію та Білорусь.” Також компанія вжила заходів для підтримки українців, які постраждали […]

Продовжуємо працювати для майбутнього України! Продовжуємо працювати для майбутнього України!

Ми працювали і продовжуємо працювати для майбутнього України. З початку війни наша компанія розпочала активну фазу волонтерської діяльності. Ми організували тимчасовий притулок для ВПО в готелі «АЛЕАНДА». Люди можуть отримати від нас їжу, місце для сну та першу допомогу. Наші відділи логістики та збуту стали центральним пунктом пошуку та доставки гуманітарної допомоги в Україну. Разом […]

Зв'яжіться з нами

Отримайте консультацію прямо зараз

+380972229388

+380676202025

Або залиште заявку і ми зателефонуємо Вам протягом кількох хвилин

Замовити дзвінок

    Введіть Ваші дані