Каталог техніки Залишити заявку

Навісне обладнання Hammer - продукція італійської компанії, що користується підвищеним попитом у всьому світі. Вироби цієї серії обходять основних конкурентів за технічними показниками, відрізняються високою якістю та підвищеною зносостійкістю. При цьому, обладнання реалізується за доступними цінами, тому купується не тільки великими будівельними компаніями, а й приватними власниками спецтехніки.

Ексклюзивний представник в Україні

Розвиток Hammer розпочинався з розробки, виробництва і продажу гідравлічних молотів малих та середніх розмірів а також продажу запасних деталей різних виробників. Потім з’явилися перші розробки гідравлічних ножиць, які відкрили компанії нові шляхи до розвитку. В цей самий час Hammer розширяє асортимент гідравлічних молотів до моделі FX15000, вага яких складає 14500 кг і стає виробником найбільших в світі гідравлічних молотів для зносу. Після величезного успіху Hammer представляє серію SB, яка виграє за рахунок частково моноблочної конструкції. Ця особливість надає структурі високу надійність, стійкість та довший термін придатності. Далі настала черга гідравлічних грейферів та дробарок. Було розроблено 7 моделей грейферів від 145 кг до 2000 кг з різними типами щелеп, залежно від потреб оператора. Сегмент гідравлічних дробарок розширився різними за функціоналом та потребами оператора серіями FP, FR та FK.

На сьогоднішній день компанія розвивається, займається новими розробками та активно спілкується з клієнтами для покращення ефективності та якості своєї роботи.

З питань придбання навісного обладнання HÄNER звертайтеся до наших консультантів по телефону +38 (097) 222-93-88

Зв’язатись з менеджером
Ще одна перемога! АЛЕАНДА отримала офіційне дилерство MADROG! Ще одна перемога! АЛЕАНДА отримала офіційне дилерство MADROG!

АЛЕАНДА отримала офіційне дилерство MADROG. Польский виробник обладнання для ремонту (обслуговування) доріг. Основним напрямком виробництва є обладнання для ямкового ремонту, гудронатори, системи для розкидування піску, укладальник узбіч, установка для обробки поверхні доріг та інше. Дороги України будуть у повному порядку з обладнанням MADROG.

Поставки до росії спецтехніки CASE Construction призупинені! Поставки до росії спецтехніки CASE Construction призупинені!

Поставки до росії спецтехніки CASE Construction призупинені! “CNH Industrial рішуче засуджує будь-які акти не спровокованого насильства та агресії, а особливо нинішню війну в Україні, яка має руйнівний вплив на таку кількість людей, включаючи багатьох наших співробітників і дилерів. Компанія призупинила всі поставки в Росію та Білорусь.” Також компанія вжила заходів для підтримки українців, які постраждали […]

Продовжуємо працювати для майбутнього України! Продовжуємо працювати для майбутнього України!

Ми працювали і продовжуємо працювати для майбутнього України. З початку війни наша компанія розпочала активну фазу волонтерської діяльності. Ми організували тимчасовий притулок для ВПО в готелі «АЛЕАНДА». Люди можуть отримати від нас їжу, місце для сну та першу допомогу. Наші відділи логістики та збуту стали центральним пунктом пошуку та доставки гуманітарної допомоги в Україну. Разом […]

Зв'яжіться з нами

Отримайте консультацію прямо зараз

+380972229388

+380676202025

Або залиште заявку і ми зателефонуємо Вам протягом кількох хвилин

Замовити дзвінок

    Введіть Ваші дані