HÄNER є одним з найбільших виробників навісного обладнання та комплектуючих практично для всіх видів екскаваторів.

Ексклюзивний представник в Україні

Засновник компанії HÄNER раніше працював з навісним обладнанням і добре знає тонкощі роботи на спецтехніці. Він започсаткував сімейний бізнес і зараз його компанія виготовляє гідромолоти, гідробури, трамбовки та розколювачі пнів (конусні колуни).

Гідравлічні молоти HÄNER німецького виробництва мають європейську сертифікацію та гарантію 18 місяців. Кожен гідромолот має закритий корпус і тому дуже тихий. Крім того, поліуританові демпфери поглинають вібрації і тим самим додатково знижують рівень шуму.

З питань придбання навісного обладнання HÄNER звертайтеся до наших консультантів по телефону +38 (097) 222-93-88

Зв’язатись з менеджером
АЛЕАНДА відвідала 33-ю світову виставку будівельної та гірської техніки – BAUMA у Мюнхені АЛЕАНДА відвідала 33-ю світову виставку будівельної та гірської техніки – BAUMA у Мюнхені

24 – 29 жовтня делегація компанії АЛЕАНДА відвідала 33-ю світову виставку будівельної та гірської техніки – BAUMA у Мюнхені, де було відібрано та представлено асортимент нового обладнання для демонстрації провідних технологій. Для статистики: ● 200 000 м2 площі залу; ● 414 000 м2 відкритої площі; ● 3 200 експонентів з 60 країн; ● 495 000 […]

Ще одна перемога! АЛЕАНДА отримала офіційне дилерство MADROG! Ще одна перемога! АЛЕАНДА отримала офіційне дилерство MADROG!

АЛЕАНДА отримала офіційне дилерство MADROG. Польский виробник обладнання для ремонту (обслуговування) доріг. Основним напрямком виробництва є обладнання для ямкового ремонту, гудронатори, системи для розкидування піску, укладальник узбіч, установка для обробки поверхні доріг та інше. Дороги України будуть у повному порядку з обладнанням MADROG.

Поставки до росії спецтехніки CASE Construction призупинені! Поставки до росії спецтехніки CASE Construction призупинені!

Поставки до росії спецтехніки CASE Construction призупинені! “CNH Industrial рішуче засуджує будь-які акти не спровокованого насильства та агресії, а особливо нинішню війну в Україні, яка має руйнівний вплив на таку кількість людей, включаючи багатьох наших співробітників і дилерів. Компанія призупинила всі поставки в Росію та Білорусь.” Також компанія вжила заходів для підтримки українців, які постраждали […]

Зв'яжіться з нами

Отримайте консультацію прямо зараз

+380972229388

+380676202025

Або залиште заявку і ми зателефонуємо Вам протягом кількох хвилин

Замовити дзвінок

    Введіть Ваші дані