Компанія Alm Damper була заснована в 2009 році в місті Селчуклю, що в турецькій провінції Конья. Вона займається розробкою, виробництвом та продажем платформ причепів. Протягом короткого періоду компанія встановила високі стандарти якості продукції і збільшила виробничі потужності, тому в 2017 отримала сетрифікат якості ISO 9001:2015. В цьому ж році компанія заснувала новий бренд – Scorpion.

Ексклюзивний представник в Україні

Торгова марка Scorpion прзначена для розповсюдження та продажу платформ причепів на міжнародному ринку, в той час як Alm Damper – тільки для внутрішніх продажів.Техніка під брендом Scorpion активно експортується в країни північної Африки та Європи. Бренд вже набув популярності в європейських країнах як виробник якісного та надійного обладнання.

На сьогоднішній день компанія розвивається, займається новими розробками та активно спілкується з клієнтами для покращення ефективності та якості своєї роботи.

З питань придбання нової спецтехніки Scorpion звертайтеся до наших консультантів по телефону +38 (097) 222-93-88

Зв’язатись з менеджером
АЛЕАНДА відвідала 33-ю світову виставку будівельної та гірської техніки – BAUMA у Мюнхені АЛЕАНДА відвідала 33-ю світову виставку будівельної та гірської техніки – BAUMA у Мюнхені

24 – 29 жовтня делегація компанії АЛЕАНДА відвідала 33-ю світову виставку будівельної та гірської техніки – BAUMA у Мюнхені, де було відібрано та представлено асортимент нового обладнання для демонстрації провідних технологій. Для статистики: ● 200 000 м2 площі залу; ● 414 000 м2 відкритої площі; ● 3 200 експонентів з 60 країн; ● 495 000 […]

Ще одна перемога! АЛЕАНДА отримала офіційне дилерство MADROG! Ще одна перемога! АЛЕАНДА отримала офіційне дилерство MADROG!

АЛЕАНДА отримала офіційне дилерство MADROG. Польский виробник обладнання для ремонту (обслуговування) доріг. Основним напрямком виробництва є обладнання для ямкового ремонту, гудронатори, системи для розкидування піску, укладальник узбіч, установка для обробки поверхні доріг та інше. Дороги України будуть у повному порядку з обладнанням MADROG.

Поставки до росії спецтехніки CASE Construction призупинені! Поставки до росії спецтехніки CASE Construction призупинені!

Поставки до росії спецтехніки CASE Construction призупинені! “CNH Industrial рішуче засуджує будь-які акти не спровокованого насильства та агресії, а особливо нинішню війну в Україні, яка має руйнівний вплив на таку кількість людей, включаючи багатьох наших співробітників і дилерів. Компанія призупинила всі поставки в Росію та Білорусь.” Також компанія вжила заходів для підтримки українців, які постраждали […]

Зв'яжіться з нами

Отримайте консультацію прямо зараз

+380972229388

+380676202025

Або залиште заявку і ми зателефонуємо Вам протягом кількох хвилин

Замовити дзвінок

    Введіть Ваші дані