fbpx

  Колісні екскаватори HIDROMEK

  Колісні екскаватори Нidromek – незамінна спецтехніка в промисловості

  Колісні екскаватори Hidromek – спецтехніка, в якій поєднуються висока продуктивність, універсальність, сучасний дизайн, легка керованість і технічне обслуговування.

  Колісний екскаватор Нidromek

  Колісний екскаватор Нidromek знайшов застосування в багатьох галузях промисловості України:

  1. – дорожні і будівельні роботи;
  2. – благоустрій територій;
  3. – риття котлованів і кар’єрів;
  4. – ландшафтні роботи;
  5. – сільське господарство;
  6. – сфера ЖКГ.

  8 причин купити екскаватор колісний Нidromek в Україні

  Екскаватор Нidromek на колісному ходу по праву вважається одним з лідерів в своєму класі по продуктивності, безвідмовності і дизайну:

  • Повноповоротний опорно-поворотний пристрій дозволяє обертатися платформі на 360 і на будь-яку кількість обертів.
  • Економне споживання палива – машини обладнані електронним управлінням силовим агрегатом Mitsubishi (модель 200W) і Isuzu (140W) з налаштованим гідравлічним насосом, що дає можливість економити паливо, незалежно від умов експлуатації.
  • Гідравлічна система закритого типу – представлена ​​аксіально-поршневим насосом зі змінною продуктивністю і додатковим насосом невеликої продуктивності 20 л / год, що забезпечує велику потужність відриву ковшів.
  • Посилені ковші – потужні подовжені зуби, бокорізи і двосторонні леза зі сталі HARDOX забезпечують легке проникнення робочого інструмента в мерзлий або твердий грунт і тривалий термін служби.
  • Комфорт – колісний повноповоротний екскаватор оснащений комфортною просторою кабіною, в якій встановлена ​​зручна панель управління Opera і створене сприятливе середовище для оператора, що істотно підвищує ефективність праці. Правильна ергономіка пульта управління, сидіння і підлокітників забезпечує зручне положення оператора навіть при тривалій роботі.
  • Стріла і рукоять – застосування різних конструкцій і варіацій руків’я і знімних ковшів забезпечують високу продуктивність і довговічність робочого інструмента. 
  • Система стеження Smartlink – GPS навігація дозволяє в режимі реального часу отримувати необхідні дані про роботу спецтехніки (час роботи, геолокація, витрата палива, термін техобслуговування, дані про помилки і несправності). Система Smartlink дозволяє ефективно використовувати спецтехніку.
  Колісний екскаватор Hidromek

  Купити колісний б / у екскаватор Hidromek зі складу та під замовлення

  Компанія Aleanda займається продажем будівельної спецтехніки, у нас ви зможете купити екскаватор колісний повноповоротний за вигідною ціною в лізинг під 0% річних. До продажу доступні різні моделі Б/У екскаваторів Нidromek. Також ми надаємо ефективну технічну підтримку клієнтам, наша професійна сервісна команда в будь-який момент прийде на допомогу. Щоб купити колісні екскаватори Hidromek, зверніться за телефонами, вказаними в верхній частині сайту або на сторінці контакти.