15-08-2019

Особливості HIDROMEK 140 W

HMK 140 Вт

Екскаватори 140 Вт нової серії Н4 забезпечують підвищену виробництво, легку керованість і універсальність, надміцну здатність, дуже потужне використання теплової енергії, просто технічне обслуговування та комфортні умови для роботи оператора. Данний екскаватор є лідером у своєму класі.

Серія, удостоєна нагорода за дизайн

Серія «Н4» включає в себе поняття «Оператор HİDROMEK». Ця концепція власного виробничої лінії екскаваторів HİDROMEK. Оператори можуть управляти обладнанням і всіма робочими функціями в максимально зручному положенні. Ергономічне розташування пульти управління з джойстиком, сиденья оператора та підлокотників, забезпечують максимальний комфорт у незалежності від робочих обставин.

Інтерфейс управління для оператора OPERA
Серія Н4 спочатку була розроблена для підвищення комфортності роботи оператора, і тому екскаватори були оснащені новою зручною панельною панеллю керування Opera, яка є більшою ергономічною за порівнянням з попередніми моделями. Піддобна панель управління вперші використовується в екскаваторах даного класу.
Економія теплова

За допомогою електронних засобів управління двигуном ISUZU, а також регулюючи гідронасосом, ви можете виконати більший об’єм роботи і економічно підігріти в баку при різних умовах експлуатації.

Більше комфорту
Більше високий рівень комфорту і приємна робоча середа з тривалим находом в кабінеті, забезпечуючи задоволення необхідних операторів, значно підвищують ефективність. Останній тому може бути всьому увазі соредоточити на виконанні роботи.

Стрела, рукоять і з’єднання
Конструкція стрільців і рукоятей екскаваторів серії Н4 дозволяє досягти високої продуктивності та тривалої строкової служби. Використовують різні варіанти рукоятей та ковшей для відмінних услових застосувань.

Система Smartlink компанії HİDROMEK
Система підключення Smartlink GPS може отримати такі робочі дані, як під час використання, географічне місце для роботи, потреба в подачі палива, час технічного обслуговування та безвідмовної роботи. Ці дані з допомогою Інтернету передають службові службовці та користувачі. Данна система забезпечує більш ефективне управління машиною та її обслуговування.

Ефективна підтримка користувача
Команда на обслуговування після продажу машин завжди рядом із вами. Очевидно це бригада вченого технічного персоналу, яка здатна швидко реагувати на нужних споживачів. Сервісні пункти розташовані по всій страні. Для споживачів за кордон використовуються передні мастерські.

Внешний дизайн
Комфорт, ергономіка та просто використання реалізують у кількох секторах. Все це забезпечує максимальний комфорт для оператора, він має високу виробництво і меншу потужність при тривалій роботі. Нова кабіна з інтерфейсом оператора Opera має більш ефективну систему управління за порівнянням з попередніми моделями, і вона є більш ергономічною та комфортною.

Внутренний дизайн

Довговічність, економічність та якість… Екскаватори серії Н4 спеціально передбачені для найсучасніших тяжких служб при виконанні будівельних і гірських робіт, забезпечуючи тривалість строку служби і високу продуктивність.