22-07-2020

Поставка HIDROMEK для Міноборони України

Компанія «Алеанда» є активним та успішним учасником державних закупівель.

У результаті визнання ТОВ «АЛЕАНДА» переможцем на виконання укладених договорів, екскаватори-навантажувачі HIDROMEK HMK 102B ALPHA, укомплектовані асфальтними фрезами, гідравлічними бурами та гідромолотами, вже поставлені на Бази Замовника Міністерства оборони України та виконують роботи по будівництву об’єктів Центрів підготовки військових частин та підрозділів.
23-24 червня у Миколаївській області Голова Адміністрації Держспецтрансслужби генерал-лейтенант Микола Мальков вручив 235 міжвидовому центру підготовки військових частин та підрозділів «Широкий Лан» сертифікат на отримання новенького екскаватора-навантажувача.

Підтримати високий бойовий дух та гарний настрій воїнів прибув військовий оркестр 194 понтонно-мостового полку. Оркестранти під керівництвом начальника оркестру – військового диригента полковника Богдана Задорожного видали захопливий музично-розважальний концерт.

Також 24 червня прийнято в експлуатацію ще один наш екскаватор Військовою частиною Т0300 в місті Чоп.

Компанія «Алеанда» пишається тим, що забезпечує відмінною технікою HIDROMEK замовників, які потребують надміцних машин першокласної якості для режиму роботи 24/7 на найскладніших будівельних майданчиках України.

 

Шукаєте де купити спецтехніку за розумними цінами? Ми пропонуємо широкий вибір спецтехніки відомого виробника – HIDROMEK, а також багато інших брендів. Запрошуємо Вас переглянути каталог на нашому сайті.