Техніка ТМ «ANSAN»

Компанія ANSAN Hidrolik була заснована в турецькій провінції Коджаелі в 1989 році з метою виробництва, продажу та розповсюдження автогідропідіймачів та різноманітних платформ.

В 2006 році був відкритий перший завод площею 6000 м2 і вироблені перші автогідропідіймачі та підйомні платформи, а також, отримані сертифікати якості ISO 9001: 2000 та CE. На протязі короткого періоду  ANSAN Hidrolik встановив високі стандарти якості продукції і збільшив виробничі потужності.

В 2008 році був здійснений перший експорт у Марокко, Грецію, Алжир та Аравію. Після цього ANSAN Hidrolik отримав державну підтримку і збільшив виробництво в три рази за допомогою свого нового заводу в місті Ван.

У кінці 2016 року ANSAN переїхав на свій новий завод із закритою площею 3500 м2 та загальною площею 12 500 м2.

Сьогодні техніка ANSAN експортується  до 26 країн та активно обслуговується. ANSAN являється однією з провідних компаній  на ринку експорту в сфері платформ та підйомників.
ANSAN Hidrolik має великий асортмент виробництва:
  • автогідропідіймачі
  • автокрани
  • самохідні платформи
  • буксирні платформи
  • мобільне вантажопідйомне обладнання

На теперішній час ANSAN Hidrolik являється одною з передових компаній виробників автогідропідіймачів та підйомних платформ. Компанія розвивається, займається новим розробками та активно спілкується з клієнтами для покращення ефективності та якості своєї роботи.