Каталог техніки Залишити заявку

Самоскиди

САМОСКИД FIORI D 40 Під замовлення
САМОСКИД FIORI D 40

Ціна

За запитом

Виробник

FIORI

Модель

D 40

Рік Випуску

Нова

Напрацювання

Нова

Маса

3 400 кг.

САМОСКИД FIORI D 70 SW Під замовлення
САМОСКИД FIORI D 70 SW

Price

За запитом

Виробник

FIORI

Модель

D 70 SW

Рік випуску

Новий

Напрацювання

Новий

Маса

4 600 кг

САМОСКИД FIORI D 100 SW Під замовлення
САМОСКИД FIORI D 100 SW

Ціна

За запитом

Виробник

FIORI

Модель

D 100 SW

Рік випуску

Новий

Напрацювання

Новий

Маса

5 500 кг

Ще одна перемога! АЛЕАНДА отримала офіційне дилерство MADROG! Ще одна перемога! АЛЕАНДА отримала офіційне дилерство MADROG!

АЛЕАНДА отримала офіційне дилерство MADROG. Польский виробник обладнання для ремонту (обслуговування) доріг. Основним напрямком виробництва є обладнання для ямкового ремонту, гудронатори, системи для розкидування піску, укладальник узбіч, установка для обробки поверхні доріг та інше. Дороги України будуть у повному порядку з обладнанням MADROG.

Поставки до росії спецтехніки CASE Construction призупинені! Поставки до росії спецтехніки CASE Construction призупинені!

Поставки до росії спецтехніки CASE Construction призупинені! “CNH Industrial рішуче засуджує будь-які акти не спровокованого насильства та агресії, а особливо нинішню війну в Україні, яка має руйнівний вплив на таку кількість людей, включаючи багатьох наших співробітників і дилерів. Компанія призупинила всі поставки в Росію та Білорусь.” Також компанія вжила заходів для підтримки українців, які постраждали […]

Продовжуємо працювати для майбутнього України! Продовжуємо працювати для майбутнього України!

Ми працювали і продовжуємо працювати для майбутнього України. З початку війни наша компанія розпочала активну фазу волонтерської діяльності. Ми організували тимчасовий притулок для ВПО в готелі «АЛЕАНДА». Люди можуть отримати від нас їжу, місце для сну та першу допомогу. Наші відділи логістики та збуту стали центральним пунктом пошуку та доставки гуманітарної допомоги в Україну. Разом […]

Зв'яжіться з нами

Отримайте консультацію прямо зараз

+380972229388

+380676202025

Або залиште заявку і ми зателефонуємо Вам протягом кількох хвилин

Замовити дзвінок

    Введіть Ваші дані