Техніка ТМ «FIORI»


Компанія FIORI Group була заснована в 1942 році в Італії. Засновник компанії –  Фіораванте Малавольта. Метою заснування стала ідея проектування та виробнцтва будівельної техніки з використанням компонентів, характерних для транспортних засобів.

Після Другої світової війни Італія потребувала відновлення. Компанія FIORI почала виробляти вантажівки, модифікуючи старі транспортні засоби американської армії. Через 10 років компанія почала виробляти перші самоскиди ємністю 2,5 м3 , що були оснащенні сидінням оператора, що поверталось на 180°. І вже в 1965 році була створена оригінальна  техніка яка була здатна одночасно виробляти, перевозити та заливати бетон – автобетонозмішувач з самозавантаженням.		
		


На протязі наступних 50 років компанією FIORI Group було розроблено та вироблено багато різноманітної спецтехніки та їх модифікації.  Були впроваджені інноваційні технології та оптимізовані виробничі процеси.

На сьогоднішній день штаб-квартира FIORI Group знаходиться в Фінале-Емілії в Італії. Компанія проектує, розробляє та виробляє вантажні будівельні автомобілі  та позашляхові транспортні засоби для виробництва бетону. Кожен день тисячі кубометрів бетону в світі змішуються і перевозяться за допомогою техніки компанії FIORI. Бетон розливається на різних будівельних майданчиках, використовується в фундаментах, бетонних виробах, промислових і житлових будівлях, міських структурах, залізницях, вулицях, мостах, каналах та інших виробництвах.


Популярні моделі

В нас представлені всі разновиди техніки Fiori за ціною, доступною представникам малого та среднього бізнесу. Моделі є в наявності або доставляються під замовлення. Крім цього, каталог магазину оновлюється за рахунок розширення виробничої серії бренду.

Ассортимент компанії доповнюється найефективнішими рішеннями під кожного замовника для виготовлення та транспортування бетону на місці, зменшуючи енерговитрати та вплив на навколишнє середовище.