fbpx

Техніка ТМ «HAMMER»

В 1970 р. Джованні Модуньо розпочав свою кар’єру робітником у невеликій механічній майстерні з токарного виробництва в Мольфетті. Через 19 років роботи, побувавши робітником фабрики, керівником фабрики та керівником виробництва, в 1989 році він створює з іншими партнерами компанію гідравлічних молотів, і працює в ній до 2004 року. У цьому ж році він вирішує створити разом із сином Валеріо сімейне підприємство для проектування , виробництва та продажу гідравлічних інструментів, що має назву “Hammer”. Через деякий час Hammer закріпляється на світовому ринку та має  авторизовані майстерні на всіх континентах.

Розвиток Hammer розпочинався  з розробки, виробництва і продажу гідравлічних молотів малих та середніх розмірів а також продажу запасних деталей різних виробників. Потім з’явилися перші розробки гідравлічних ножиць, які відкрили компанії нові шляхи до розвитку. В цей самий час Hammer розширяє асортимент гідравлічних молотів до моделі FX15000, вага яких складає 14500 кг і стає виробником найбільших в світі гідравлічних молотів для зносу.

Після величезного успіху Hammer представляє серію SB, яка виграє за рахунок частково моноблочної конструкції. Ця особливість надає структурі високу надійність, стійкість та довший термін придатності.

Далі настала черга гідравлічних грейферів та дробарок. Було розроблено 7 моделей грейферів від 145 кг до 2000 кг з  різними типами щелеп, залежно від потреб оператора. Сегмент гідравлічних дробарок  розширився різними за функціоналом та потребами оператора серіями FP, FR та  FK.

Компанія Hammer гарантує 100% виготовлений в Італії продукт найкращої якості, повністю розроблений та виготовлених на заводах Молфетта.

Популярні моделі

Компанія Hammer закріпилась на світовому ринку завдяки 10 філіям, розкиданим по 6 континентам, капілярній мережі дилерів та офіційних ремонтних майстерень по всьому світу. На сьогоднішній день компанія розвивається, займається новим розробками та активно спілкується з клієнтами для покращення ефективності та якості своєї роботи.