fbpx

Техніка ТМ «HIDROMEK»

Компанія Hidromek є одним з ведучих турецьких виробників будівельної техніки. Вона була заснована в 1978 році Хасаном Бозкуртом як невеличка майстерня з виготовлення гідроциліндрів та навісного обладнання.

Екскаватори Hidromek охоплюють широкий асортимент спецтехніки вагою від 14 до 37 тонн з декількома додатками для навісного обладнання, включаючи різноманітну спеціалізовану техніку. Виробнича потужність Hidromek сягає понад 7 000 одиниць екскаваторів-навантажувачів та 3 000 одиниць екскаваторів на рік. На даний момент компанія  виробляє екскаватори, екскаватори навантажувачі, гідравлічні екскаватори, дорожні катки та автогрейдери, що випускаются на шести заводах, чотири з яких знаходяться в Анкарі, два інших в Ізмірі та Таїланді. Експорт відбувається до більш ніж 100 країн на 6 континентах.

ТЕХНІКА HIDROMEK: ШИРОКИЙ МОДЕЛЬНИЙ РЯД

Компанія спеціалізується на виробництві потужної та ергономічної спецтехніки. В кожній серії використовуються спеціальні нововведення, спрямовані на покращення комфорту оператора та продуктивності роботи техніки. Головні вузли компанія закуповує у європейських виробників, що є лідерами в данній галузі. Продукція ж власного виробництва проходять детальне тествання та маркування перед встановленням. Готова техніка проходить 5-годинні випробування за результатами яких приймається рішення про їх майбутнє оснащення. Контроль якості на кожному етапі гарантує створення міцної та надійної спецтехніки.

ПОПУЛЯРНІ МОДЕЛІ

У нас представлені всі разновиди техніки Нidromek за ціною, доступною представникам малого та среднього бізнесу. Моделі є в наявності або доставляються під замовлення. Крім цього, каталог магазину оновлюється за рахунок розширення виробничої серії бренду.

 

ТЕХНІКА HIDROMEK: ОСОБЛИВОСТІ ТА ПЕРЕВАГИ

Спецтехніка турецького виробництва розрахована на работу у важких умовах. Машини адаптовані для контакту з великою вагою та твердим грунтом.

  • Ковш та двостороннє лезо виготовляються з використанням міцної сталі HARDOX, що значно збільшує термін придатності деталей техніки.
  • Гідравлічну систему виділяє великий показник потужності відриву (переднього та заднього ковшів).
  • Посилені ковші, довгі різаки та міцні бокорізи для вільного проникнення навіть в саму щільну або мерзлу землю.

Ми пропонуємо будівельну техніку Нidromek за прийнятною ціною. В каталозі представлені потужні багатофункціональні агрегати високої якості та роботи різної направленості.  Ви можете придбати необхідне обладнання, а у випадку потреби, отрмати кваліфіковану допомогу у виборі техніки.