Упс! Сторінка тимчасово не доступна, ведуться технічні роботи

Повернутись на головну сторінку

Низькорамні напівпричепи платформи

НИЗЬКОРАМНИЙ НАПІВПРИЧІП SCORPION 3-AXLE Продано
НИЗЬКОРАМНИЙ НАПІВПРИЧІП SCORPION 3-AXLE

Ціна

Договірна

Виробник

SCORPION

Модель

3-AXLE

Тип підвіски

Пневматична

Вантажопідйомність

44 000 кг

Маса

54 000 кг

НИЗЬКОРАМНИЙ НАПІВПРИЧІП SCORPION 4-AXLE Під замовлення
НИЗЬКОРАМНИЙ НАПІВПРИЧІП SCORPION 4-AXLE

Ціна

Договірна

Виробник

SCORPION

Модель

4-AXLE

Тип підвіски

Пневматична

Вантажопідйомність

55 000 кг

Маса

62 000 кг

НИЗЬКОРАМНИЙ НАПІВПРИЧІП SCORPION 5-AXLE Під замовлення
НИЗЬКОРАМНИЙ НАПІВПРИЧІП SCORPION 5-AXLE

Ціна

Договірна

Виробник

SCORPION

Модель

5-AXLE

Тип підвіски

Пневматична

Вантажопідйомність

68 000 кг

Маса

89 000 кг

ПРИЧІП НИЗЬКОРАМНА ПЛАТФОРМА Kaessbohrer LB3E [2018] Під замовлення
ПРИЧІП НИЗЬКОРАМНА ПЛАТФОРМА Kaessbohrer LB3E [2018]

Ціна

Договірна

Виробник

Kaessbohrer

Модель

LB3E

Тип підвіски

Пневматична

Вантажопідйомність

38 000 кг

Маса

35 880 кг

Компанія Aleanda пропонує на вигідних умовах купити низькорамні напівпричепи платформи – нові та Б/У. Працюємо з різними формами оплати. Можлива покупка спецтехніки в лізинг під 0% річних або розстрочка під 0% на чотири місяці.

Всі представлені в каталозі низькорамні напівпричепи платформи є в наявності в Україні та мають повний пакет документів. У разі індивідуального замовлення або відсутності необхідної моделі на складі термін поставки до 2-х тижнів.

З питань придбання Б/У або нових низькорамних напівпричепів платформ звертайтеся до наших консультантів по телефону – +38 (097) 222-93-88.

АЛЕАНДА відвідала 33-ю світову виставку будівельної та гірської техніки – BAUMA у Мюнхені АЛЕАНДА відвідала 33-ю світову виставку будівельної та гірської техніки – BAUMA у Мюнхені

24 – 29 жовтня делегація компанії АЛЕАНДА відвідала 33-ю світову виставку будівельної та гірської техніки – BAUMA у Мюнхені, де було відібрано та представлено асортимент нового обладнання для демонстрації провідних технологій. Для статистики: ● 200 000 м2 площі залу; ● 414 000 м2 відкритої площі; ● 3 200 експонентів з 60 країн; ● 495 000 […]

Ще одна перемога! АЛЕАНДА отримала офіційне дилерство MADROG! Ще одна перемога! АЛЕАНДА отримала офіційне дилерство MADROG!

АЛЕАНДА отримала офіційне дилерство MADROG. Польский виробник обладнання для ремонту (обслуговування) доріг. Основним напрямком виробництва є обладнання для ямкового ремонту, гудронатори, системи для розкидування піску, укладальник узбіч, установка для обробки поверхні доріг та інше. Дороги України будуть у повному порядку з обладнанням MADROG.

Поставки до росії спецтехніки CASE Construction призупинені! Поставки до росії спецтехніки CASE Construction призупинені!

Поставки до росії спецтехніки CASE Construction призупинені! “CNH Industrial рішуче засуджує будь-які акти не спровокованого насильства та агресії, а особливо нинішню війну в Україні, яка має руйнівний вплив на таку кількість людей, включаючи багатьох наших співробітників і дилерів. Компанія призупинила всі поставки в Росію та Білорусь.” Також компанія вжила заходів для підтримки українців, які постраждали […]

Зв'яжіться з нами

Отримайте консультацію прямо зараз

+380972229388

+380676202025

Або залиште заявку і ми зателефонуємо Вам протягом кількох хвилин

Замовити дзвінок

    Введіть Ваші дані