Каталог техніки Залишити заявку

Навісні дорожні фрези

ДОРОЖНЯ ФРЕЗА SIMEX PL 400
ДОРОЖНЯ ФРЕЗА SIMEX PL 400

Ціна

Підходить для

Міні-екскаваторів

Ширина барабану

400 мм

Вага

750 кг

ДОРОЖНЯ ФРЕЗА SIMEX PL 500
ДОРОЖНЯ ФРЕЗА SIMEX PL 500

Ціна

Підходить до

Міні-екскаваторів

Ширина барабану

500 мм

Робоча вага

900-1060 кг

ДОРОЖНЯ ФРЕЗА BOBCAT 18 HYD
ДОРОЖНЯ ФРЕЗА BOBCAT 18 HYD

Ціна

Підходить для

Міні-екскаваторів

Ширина барабану

457 мм

Робоча вага

540 кг

Компанія Aleanda пропонує на вигідних умовах купити навісну дорожню фрезу.
Всі представлені в каталозі навісні дорожні фрези є в наявності. У разі індивідуального замовлення або відсутності необхідної моделі на складі термін поставки до 2-х тижнів.
З питань придбання навісних дорожніх фрез звертайтеся до наших консультантів по телефону – +38 (097) 222-93-88.

Ще одна перемога! АЛЕАНДА отримала офіційне дилерство MADROG! Ще одна перемога! АЛЕАНДА отримала офіційне дилерство MADROG!

АЛЕАНДА отримала офіційне дилерство MADROG. Польский виробник обладнання для ремонту (обслуговування) доріг. Основним напрямком виробництва є обладнання для ямкового ремонту, гудронатори, системи для розкидування піску, укладальник узбіч, установка для обробки поверхні доріг та інше. Дороги України будуть у повному порядку з обладнанням MADROG.

Поставки до росії спецтехніки CASE Construction призупинені! Поставки до росії спецтехніки CASE Construction призупинені!

Поставки до росії спецтехніки CASE Construction призупинені! “CNH Industrial рішуче засуджує будь-які акти не спровокованого насильства та агресії, а особливо нинішню війну в Україні, яка має руйнівний вплив на таку кількість людей, включаючи багатьох наших співробітників і дилерів. Компанія призупинила всі поставки в Росію та Білорусь.” Також компанія вжила заходів для підтримки українців, які постраждали […]

Продовжуємо працювати для майбутнього України! Продовжуємо працювати для майбутнього України!

Ми працювали і продовжуємо працювати для майбутнього України. З початку війни наша компанія розпочала активну фазу волонтерської діяльності. Ми організували тимчасовий притулок для ВПО в готелі «АЛЕАНДА». Люди можуть отримати від нас їжу, місце для сну та першу допомогу. Наші відділи логістики та збуту стали центральним пунктом пошуку та доставки гуманітарної допомоги в Україну. Разом […]

Зв'яжіться з нами

Отримайте консультацію прямо зараз

+380972229388

+380676202025

Або залиште заявку і ми зателефонуємо Вам протягом кількох хвилин

Замовити дзвінок

    Введіть Ваші дані