fbpx
Каталог техніки Залишити заявку

Розкидачі

Розкидач піска MSP 9
Розкидач піска MSP 9

Ціна

За запитом

Марка

MADPATCHER

Модель

MSP 9

Об'єм бункера

9 м3

Висота без шассі

1 920 мм

Транспортна ширина

2 330 мм

Розкидач солі MSS 9
Розкидач солі MSS 9

Ціна

За запитом

Марка

MADPATCHER

Модель

MSS 9

Об'єм бункера

9 м3

Висота без шассі

1 920 мм

Транспортна ширина

2 330 мм

Розкидач гравію DRG
Розкидач гравію DRG

Ціна

За запитом

Марка

MADPATCHER

Модель

DRG

Маса

2 215 кг

Ємність зарядного блоку

2,3 м3

Рульове колесо

резина, пневматика

Ще одна перемога! АЛЕАНДА отримала офіційне дилерство MADROG! Ще одна перемога! АЛЕАНДА отримала офіційне дилерство MADROG!

АЛЕАНДА отримала офіційне дилерство MADROG. Польский виробник обладнання для ремонту (обслуговування) доріг. Основним напрямком виробництва є обладнання для ямкового ремонту, гудронатори, системи для розкидування піску, укладальник узбіч, установка для обробки поверхні доріг та інше. Дороги України будуть у повному порядку з обладнанням MADROG.

Поставки до росії спецтехніки CASE Construction призупинені! Поставки до росії спецтехніки CASE Construction призупинені!

Поставки до росії спецтехніки CASE Construction призупинені! “CNH Industrial рішуче засуджує будь-які акти не спровокованого насильства та агресії, а особливо нинішню війну в Україні, яка має руйнівний вплив на таку кількість людей, включаючи багатьох наших співробітників і дилерів. Компанія призупинила всі поставки в Росію та Білорусь.” Також компанія вжила заходів для підтримки українців, які постраждали […]

Продовжуємо працювати для майбутнього України! Продовжуємо працювати для майбутнього України!

Ми працювали і продовжуємо працювати для майбутнього України. З початку війни наша компанія розпочала активну фазу волонтерської діяльності. Ми організували тимчасовий притулок для ВПО в готелі «АЛЕАНДА». Люди можуть отримати від нас їжу, місце для сну та першу допомогу. Наші відділи логістики та збуту стали центральним пунктом пошуку та доставки гуманітарної допомоги в Україну. Разом […]

Зв'яжіться з нами

Отримайте консультацію прямо зараз

+380972229388

+380676202025

Або залиште заявку і ми зателефонуємо Вам протягом кількох хвилин

Замовити дзвінок

    Введіть Ваші дані